quote

IdealLux

Katalogi:

Itālijas kompānija «Ideal Lux» pazīstama pasaules tirgū vairāk nekā 20 gadus, un tās produkti ir ieguvuši plašu izplatību dažādās valstīs visos kontinentos. “Ideal Lux” būvnieki praksē aktīvi izmanto inovatīvas tehnoloģijas un savu gadiem krāto pieredzi, izmantojot pašus daudzpusīgākos materiālus un realizējot dzīvē pašus drosmīgākos dizaina risinājumus, tādējādi visus Ideal Lux gaismekļus var ar pārliecību nosaukt par augstas kvalitātes musdienīgiem šedevriem apgaiesmes iekārtu jomā.

Mūsu katalogā Jus gaida pārsteidzoši izstrādājumi: abražūras, galda lampas, Ideal Lux lampas, kā arī daudzveidīgs gaismekļu asortiments ofisiem, ražošanas telpām un valsts iestādēm. Pie mums Jūs varēsiet iegādāties ideālas lampas, lai apgaismotu dažāda izmēra istabas dažādos stilos, sākot ar izsmalcināto klasiku un beidzot ar musdienīgu hi-tech.

Kompānija piedāvā apgaismojuma priekšmetus kā iekštelpās, tā arī ārtelpās, piedāvājot Idel Lux lampas, kas apvieno sevī augstas kvalitātes izgatavošanu un pieejamas cenas.