quote

Vintage mēbeles

Katalogi:

Mums patīk mēbeles. Un vēl vairāk mums patīk retro un vintage stila mēbeles. Bet vislabākās mēbeles ir tās, kuras sevī apvieno skaistumu un komfortu. Jo bez komforta mēbele ir tikai mēbele.

Mūsu darbs atspoguļo mūsu filosofiju. Dizaina senlietas ir ilgstoši komforta un unikāla vintage un retro stila mēbeļu meklējumi. Mēs lepojamies ar ikkatru priekšmetu, ko esam atradušas un izvēlējušās, lai atjaunotu un pēc tam – pārdotu. 

Mēbeļu un komforta meklējumu vēsture ir tikpat sena, cik pati cilvēce. Gadu gaitā mūsu priekšgājēji ir radījuši neskaitāmus stilus, piegājienus un paņēmienus, kas izceļ vienu vai otru mēbeles niansi. Meklēt un restaurēt mēbeles ir kā ikdienu atšķirt piedzīvojumiem bagātas vēstures lapas. Lepojamies ,domājot "zaļi", lai no jau noklpojušām mēbelēm radītu jaunas!

Savu kolekciju veidojam rūpīgi izpētot katru mēbeli. Izvērtējot izmantotos materiālus, meklējot atsauces uz meistariem vai darbnīcām, kas mēbeli izgatavoja. Tas ir interesants un saistošs darbs, kas padara katru kolekcijas priekšmetu vienreizēju. Jo mēbele bez stāsta ir tikai mēbele.

Ticam, ka, uzlabojot savu ikdienas telpu, dzīve paliek labāka un ērtāka. Ticam, ka komforts uzlabo pašsajūtu. Tāpat arī zinām, ka apmierināts cilvēks kļūst labāks, sirsnīgāks un priecīgāks. Dizaina mēbeles – mēbeles sajūtām!

Telefons uzziņām: +371 25543833 vai rakstiet info@megalightgroup.lv