quote

Dizainers iesaka

Šodien es gribētu vērst Jūsu uzmanību uz tādu dizaina un arhitekrūras virzienu, kā fusion.
 
Šis stils ir vairāk aktuāls mūsu laikmetam! Un, tagad, tieši šajā stilā būs izpildīts Jūsu interjers.
 
Tātad, kas tieši ir fusion? Fusion - stils arhitekturā un dizaina interjerā aprakstāms kā "apvienojums neapvienojumā", jeb dažāds stilu apvienojums. Šī stila pirmsākumi ir meklējami 80x gadu beigās un 90x sākumā.
 
Interjers fusion stilā - tas ir bohēmiskais luksus ar redzamo vienkāršību. Organizēta nekārtība - ar eksperimentiem, faktūrā, dekorā un auduma daudzveidībā, un posmu izgaismojums ar krāsu paleti. Tāds neiedomājams apvienojums savstarpēji ietverošās detaļās - īsts trends interjerā un modē.
 
Kādi tad ir noteikumi, lai izveidotu interjeru fusion stilā?
Noteikums ir viens - nav nekādu noteikumu! Glavenais - neaizmirst par ieksējo harmoniju, par to, ka visiem interjera elementiem ir organiski jāapvienojas vienā veselumā.
 
Lai izpildītu interjeru fusion stilā, ir nepieciešams paskatīties uz ierastām lietām ar citām acīm. Tādu rezultātu var panākt apvienojot dažādas dabas materiālus: metālu ar koku, akmeni ar plastiku, mīkstu ar cietu.
 
Esošā stila ietvaros ir apsveicami apvienot telpas, kurām ir dažādi mērķi, piemēram guļamistaba var būt apvienota ar bibliotēku, ēdamistaba ar virtuvi.

Var būt izmantotas piesātinātas krāsas - tumšsarkanā, zilā, sarkanā, oranžā, baltā.
Apdares faktūra - vēl viena atšķirīgā elektrikas īpašība. Interjerā var būt izmantoti - koks, akmens, zebras āda, leoparda un citas imitācijas.
 
Neatkārtojams interjers kļūst pateicoties izstrādājumiem izmantojot no cēlmetāliem ar dabīgiem materiāliem, margu, kamīnu, māla skursteni, improvizācija, dārgas mēbeles un zīda draperies.
 
Viens no svarīgākajām sastāvdaļām interjerā ir apgaismojums!
"Fusion gaismekļi" - ideāli priekš eksperimentiem.
 
"Viltīgs" apgaismojums - galvenais nosacījums fusion stilā. Lai radītu gaismas šovu derēs lustras, stāvlampas, sienas lampas, galda lampas, apgaismes elementi mēbeļu un gleznu izgaismošanai, jebkura tipa sofiti visā to daudzveidībā. Viltīgums slēpjas tajā, lai panāktu dažādu vietu izgaismošanu interjerā.
 
Tieši apgaismojuma izmantošana izveido to maigo skanējumu, pieticīgo un intīmo, gandrīz diskotēkas, laimīgo un enerģisko, tādejādi liekot svarīgus akcentus starp objektiem Jūsu mājā.
 
Droši eksperimentējiet, īstenojiet dzīvē savas drosmīgās idejas, neaizmirstiet par pašu svarīgāko - visā jābūt harmonijai!
 
Dizainere: Elīna Ašurova-Bērziņa
Mob.: +371 2 8318 536
E-pasts: elina.ashurova.berzina@gmail.com